PIT-y Gazeta Wyborcza na 2018/2019 – Pobierz

Program PIT-y 2018 Gazeta Wyborcza jest jednym z dobrych programów do rozliczania podatków. Pojawia się on cyklicznie co rok, zazwyczaj na początku stycznia. Pogram PIT Gazeta Wyborcza jest to dodatek w postaci płyty, a pojawia się także w Rzeczpospolitej. Jeśli komuś nie uda się zakupić gazety, program ten jest także dostępny w wersji online. Wiele stron oferuje pobranie program za darmo i bez rejestracji.

Łatwy i szybki sposób

Program PIT Gazeta Wyborcza umożliwia rozliczenie się z podatku w bardzo łatwy i szybki sposób. Przy wypełnianiu program będzie kierował użytkownika "krok po kroku", tak by PIT-y nie stanowiły dla podatnika żadnego problemu. Mogą z niego korzystać osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz takie, które rozliczają się z podatku z zagranicy.

Rozliczenie online

Program PIT 2018 Gazeta Wyborcza to dobry sposób na rozliczenia się z podatku. Jednak Ministerstwo Finansów przekonuje, żeby rozliczać się online. Oznacza to mniejsze koszty poboru podatków oraz większą efektywność urzędów. Deklaracje online można składać na stronie www.e-deklaracje.gov.pl.