PIT Pro 2018 - Informacje o Programie

Program PIT PRO jest jednym z najlepszych programów do rozliczania PIT-ów. Jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia każdemu rozliczenie się samemu. PIT PRO ma przejrzyste menu, a dzięki Kreatorowi PIT każdy podatnik może dowiedzieć się wszystkich informacji od podstaw. Należy pamiętać, że darmowy program PIT PRO jest zgody z obowiązującym prawem, dlatego nie trzeba się martwić, że złoży się w urzędzie nieaktualne dokumenty.

Dodatkowe zalety

PIT PRO posiada jeszcze dodatkową zaletę- informuje o każdym popełnionym przez podatnika błędzie. Rozliczający nie musi martwić się, że uzupełni dokument nieprawidłowo, ponieważ zostanie o tym od razu poinformowany. PIT PRO 2018 dodatkowo rozlicza wszystko sam, podatnik musi tylko uzupełnić tabelki w podanych przez pogram miejscach.

1% podatku

Program do rozliczeń PIT PRO posiada jedną wadę dla tych, którzy sami chcieliby wybrać organizację, dla której przekażą 1% podatku. Mianowicie, po rozliczeniu 1% podatku przeznaczony jest na konkretną organizacją publiczną. Więc jeśli ktoś ma własne preferencję dotyczące tego procentu, może mieć problem z wypełnieniem dokumentu.